Apartmán

U NÁS DOMA

TIPY NA VÝLETY

Pro naše hosty máme v apartmánu připravenou knihu s tipy na výlety v okolí, vč. podrobné mapky a dalších rad a tipů. Pro zajímavost zde uvádíme ty nejoblíbenější.

Vinné sklípky

Vinnými sklípky se to v naší oblasti jen hemží. Nejblíže apartmánu jsou:

Cyklovýlety

vzdálenost cca 5 km: zámek Lednice a lázeňská kolonáda, Minaret

vzdálenost cca 6 km: Kaple sv. Huberta, Apollonův chrám, Pohansko 

vzdálenost cca 7 km: chrám Tři grácie, Dianin chrám, Nový dvůr

vzdálenost cca 9 km: Janův hrad, Lovecký zámeček, zámeček Lány

vzdálenost cca 10 – 11 km: Rybniční zámeček, BelvederHraniční zámeček

vzdálenost cca 13 km: Obelisk

zámek Lednice
zámek Lednice
Kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné

Břeclav

Břeclav je krásné město plné zajímavostí. Za návštěvu rozhodně stojí třeba kostel Navštívení Panny Marie v Poštorné, židovský hřbitov, břeclavský zámek, pivovar, Kančí obora nebo most Oskar.

TIP: V případě zájmu vám můžeme domluvit prohlídku poštorenského kostela Navštívení Panny Marie, i vyhlídku z jeho věže.

Mikulov

V Mikulově si nenechte ujít návštěvu mikulovského zámku. Máte-li rádi turistiku a krásné výhledy, doporučujeme výlet na Svatý kopeček a do blízkého lomu, nebo do jeskyně Turold.

Mikulov
Pálava

Pálava

Když se řekne Pálava, každému se zřejmě vybaví lahodné víno. Kromě vinohradů vám ale také Pálava může nabídnout různá zajímavá místa. Například Sirotčí hrádek, Děvičky nebo Stolovou horu.

Rozhledny

Výhled po naší nádherné krajině si můžete vychutnat také na některé z blízkých rozhleden. Ty nejbližší jsou v Zaječí, Velkých Bílovicích, Velkých Pavlovicích, Kobylí, Bořeticích nebo na Vrbici. Na jaře je ale nejkrásnější ta v Hustopečích. Vede k ní totiž mandloňová stezka. A ta krása, když mandloně kvetou, vám vyrazí dech…

Tipy pro rodiny s dětmi

Pokud vaše děti spíše než výlety upřednostní nějakou aktivitu, jistě je potěšíte návštěvou Aqualandu Moravia, lanového centra Hájenka H-Park, koupaliště Břeclav, stezky bosou nohou ve Valticích nebo pískových soch v Lednici.

U nás se zkrátka nudit nebudete... 😉

zámek Valtice
Janův hrad
zámek Břeclav
Děvičky